Úvod              Háčkování             Hrníčky             Dorty             Výměna

 

Zprávy (nejen z domova)

Prosím podívejte se taky sem

9.června 2012

Tak jsem dosáhla neuvěřitelného počtu 3000 kousků hrníčků ve sbírce. Omlouvám se, že jsem malinko zanedbávala tuto stránku, ale jak to říct, někdo mi krade čas a já ho tím pádem mám nedostatek. Díky Vám všem, kdo na mě myslíte a hrníčky sháníte, nosíte a posíláte.  Pro tuto příležitost jsem si upekla dortík ve tvaru 3000hrníčku, ale protože moc dlouho nevydrží ( v době kdy toto čtete je už nejspíš fuč ) číslo 3000 získal hrníček Velimská káva......to je starý hrnek, v té době myslím moc reklamních hrníčků nebylo. Ale zrovna Velimská káva má více druhů. Třeba časem budu mít i ty další ( snad s číslem 4000 :-))))).. A protože mým koníčkem je nejen pečení, ale i háčkování mám i háčkovaný hrníček :-)

Ještě mám jednu prosbu. Někdy mám pocit, že mi nedojdou všechny emaily. Pokud mi napíšete, určitě Vám všem odepíši. Takže prosím, pokud jsem Vám neodepsala, napište ještě jednou...............děkuji.

9.února 2009

Mám 2000 hrníčků !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

18. června 2007

Mám 1000 hrníčků !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Starší zprávy 

   Upravila jsem rubriku potraviny, tak kdyby jste hledali kávu, nápoje a ostatní potraviny, najdete je po otevření této rubriky. 

  Upravila jsem některé kategorie (zdravotnictví, drogerie a banky) kde jsem hrníčky rozčlenila do více podskupin.

  Rozdělila kategorii ostatní. Bohužel jsem nenašla lepší způsob, než rozdělit podle barvy hrníčků.

   Konečně se mi podařilo dotřídit hrníčky podle abecedy. Třídila jsem podle prvního a největšího písmene na hrníčku. Hrníčky na kterých je jen logo jsou v kategorii 1, a jsou tam i hrníčky, které jsem zatím nestačila roztřídit.

   Dále by sběratele hrnků mohlo zajímat jak se obchoduje s hrníčky v zahraničí. Podívejte se sem, je to obdoba Aukra.

http://collectibles.search.ebay.com/mug_Advertising_W0QQsacatZ34

Za tuto a další informace o hrníčkách děkuji všem kdo se o tyto informace se mnou podělí.