Úvod              Háčkování             Hrníčky             Dorty             Výměna

Tisíc kousků je už dávno minulostí, nyní mám 3000

 Tak mám tisíc hrníčků....

  Jak mi sběratelství zasahuje do života.

  Mé první hrníčky vyhrály moje děti. Dodnes si vzpomínám na soutěž s kulatou oplatkou, kdy za poslání několika log posílaly hrníček. Dcerka si o hrníček napsala sama a syn? Byl teprve v první třídě a ani ještě neuměl napsat všechny písmenka, ale statečně si sám o hrníček napsal a hrníček přišel, Tímto děkuji tomu, kdo rozluštil adresu...

  Pak přibylo pár hrníčků, za nákup zboží, nebo za nějakou soutěž, ale největší nárůst sbírky nastal až když jsem objevila internet. Udělala jsem si svoje www stránky, tenkrát jsem tam měla pouze 68 hrníčků. A taky jsem po internetu našla spřízněné duše, podobně jako já sbírající hrníčky. A tak jsme si začali hrníčky vyměňovat a to nejen se sběratelkami hrníčků, ale i s ostatními, za jiné sběratelské věcičky. Dnes také vím, že se sbírají nejen známky, ale i propisky, tužky, ořezávátka, kapesníčky, čajové obaly, cukry, nebo třeba Aposty ( nálepka pošty s označením místa, ceny, váhy...) a mnoho jiných věcí. Prostě sbírá se vše a každého sběratele nový kousek potěší tak jako mě těší nový hrníček. A tak sbírám všechno a rozšiřuji i jiné sbírky.

  A protože sbírám reklamní hrníčky, za každým kouskem se skrývá firma, nebo třeba výrobek. A i když některé firmy už stačily zaniknout, nebo se přejmenovaly, či změnily logo, přesto na cestách po naší republice potkávám spoustu reklamních billboardů nebo aut s reklamou, kterou na hrníčku ve své sbírce mám. A to člověka potěší. Ale co stojí za zamyšlení je ta spousta reklam, které potkávám a přesto mi hrníček chybí. Co s tím????????  Hurá do druhé tisícovky.

  Moc děkuji, že jste dočetli až sem a taky děkuji za všechny hrníčky, které jste mi poslali a doufám v budoucnu i pošlete.. Děkuji všem svým kamarádkám a známým, kteří když vidí hrníček, vzpomenou si a vyptají ho pro mě.

  A tady se na ně můžete podívat podle  druhu  nebo  abecedy.

  A taky budu moc ráda, když mi do knihy návštěv napíšete alespoň slovíčko. Děkuji Vám všem